Učebnice pro základní školy


Čihadla 50, 289 26 Stará Lysá
tel. 604 75 22 46, e-mail: ucebnice@jvolhejn.cz

Velmi výhodné dodací podmínky - slevy pro školy bez ohledu na velikost objednávky

Učebnice nabízíme za stejnou cenu jako nakladatelství, která knihy vydala (doporučené prodejní ceny). Navíc vám poskytneme slevy.
Sleva 14 % je poskytována na slovníky (nakl. Fin, Fragment, Fraus, Leda), školní a sešitové atlasy z nakladatelství Kartografie a všechny dovozové učebnice nakladatelství Cambridge UP, Cornelsen, Didier, Duden, Edelsa, Hachette, Hatier, Hueber, Langenscheidt, Longman, Macmillan Heinemann a Oxford UP.
Sleva 10 % je poskytována na všechny učebnice nakladatelství Academia, Agris, Albatros, Albra, Alda, Alter, Angličtina Expres, Blug, Computer Media, Computer Press, Cupro, ČGS, Dialog, DYS, Educi, Egmont, Express P., Fortuna, Fragment, Fraus, Geodézie, Grada, Grafie, Ideaservis, Infoa, JAS, Jinan, Klett, Kvarta, Leda, Linx, MÚ, MC, Moby Dick, Muzikservis, Nová škola, Olomouc, Pansofia, Pierot, Polyglot, Portál, Práce, Prodos, Prometheus, Prospektrum, Rubico, Scientia, Shocart, SPN, Studio 1+1, Svojtka, Tobiáš a TV Graphics. Ceny jsou po slevě matematicky zaokrouhleny na celé koruny.

 Ceny v této internetové objednávce jsou včetně DPH a po základní slevě, můžete zde tedy využít i možnost výpočtu celkové ceny vaší případné objednávky.

Dodací lhůty jsou 1 až 3 týdny. Objednané knihy vám přivezeme, menší objednávky mimo Prahu též zasíláme poštou. Dopravné ani poštovné si neúčtujeme. Jedinou výjimkou jsou ti odběratelé, kteří za celý minulý kalendářní rok neobjednali zboží za více než 5.000 Kč a ani jejich současná objednávka tuto sumu nepřekračuje. V tomto případě je účtováno 120 Kč na dopravní náklady.

Současně se zbožím dodáme kupujícímu i fakturu, na které bude zboží přesně označeno podle titulů a množství, včetně označení cen bez i s DPH. Splatnost faktury je 14 dnů. Tuto splatnost je možno po dohodě upravit tak, aby vyhovovala objednavateli. Prodlouženou splatnost je možno využít i při nákupu pracovních sešitů a nabízíme i možnost vrátit neprodané pracovní sešity zpět.Základní informace
Dodací podmínky
Objednat přes náhradní plnění
Novinky

Internetová objednávka - www.jvolhejn.cz Přihlásit se Nápověda Vaše objednávka

Vítejte v internetové objednávce "www.jvolhejn.cz", která je určena pouze pro základní školy, kterým dodáváme učebnice. Zde si můžete z databáze vybrat učebnice, které se Vám zobrazí na následujících stranách. Na každé stránce můžete k titulům dopsat počty, které chcete objednat a všechny najednou (vždy za celou stránku) odeslat do Vaší objednávky (ekvivalent košíku e-obchodů).

Zaškrtněte předměty, které chcete zobrazit
český jazyk - 1.stupeň
matematika - 1.stupeň
prvouka, přírodověda, vlastivěda

informatika
výtvarná a pracovní výchova
etická, ekologická, mediální výchova, finanční gramotnost
hudební výchova

český jazyk - 2.stupeň
matematika - 2.stupeň
fyzika
chemie
přírodopis
zeměpis
dějepis
občanská výchova

žákovské knížky, záznamníčky
pedagogická literatura

angličtina - učebnice
angličtina - doplňky, slovníky, konverzace, gramatiky
angličtina - četba
němčina
francouzština
španělština
ruština
ostatní cizí jazyky

K vybraným předmětům můžete zvolit jeden z následujících doplňkových výběrů:

Vybrané tituly se budou zobrazovat po 50 na jedné stránce. Počet titulů na jedné straně však můžete upravit na

můžete si též vybrat určité nakladatelství a ročník:
Vyhledávání - zde můžete zadat část názvu hledaného titulu